Entegre Dijital Hazırlama Sistemli Yüksek Hızlı Softgel Kaplama Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AM
Sertifika: CE, cGMP, ISO9001:2010
Model numarası: Entegre dijital hazırlama sistemi
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Upon request
Ambalaj bilgileri: kat ahşap durumda
Teslim süresi: Peşinat ve teknik açıklama sonrası 60 ~ 90 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Üretim planına göre
Şimdi başvurun

Entegre dijital hazırlama sistemi Softgel Encapsulation Machine

Entegre dijital hazırlık sistemi

Açıklama:

Entegre Hazırlık Sistemi, malzeme taşıma, homojenizasyon, sıcak su ısı değişimi, vakum cihazı, online tartım, otomatik deformasyon, sıcaklık kontrolü, elektrik-mekanik entegrasyon, PLC programlı kontrol, dokunmatik ekran gibi fonksiyonları bir araya getirir.

İşlev açıklaması
Elektrik-mekanik entegrasyon ve insan-makine arayüzü, uzaktan izleme ve kontrol çalışma koşulu ile. Teknolojiyi standartlaştırmak, parametreleri kaydetmek, süreci izlemek ve ürünleri takip etmek mümkün. Bu sistem, Çin'in cGMP, FDA ve AB'nin GMP standartlarına uygundur.
Sistem, farmasötik, kimya endüstrisi, süt ve kozmetik endüstrilerindeki hazırlık işlemleri için yaygın olarak kullanılmaktadır ve uygundur.

Özellikler:

Kalın ve ince hazırlıklı üretken işlemlere göre, katı hal ve sıvı hal malzemeleri için karışık üretim yapılabilir.
Gerektiği gibi, üretim stratejileri ayarlanabilir, hesaplanabilir, gözden geçirilebilir, kendi kendine teşhis edilebilir ve alarm verilebilir, kaydedilebilir, yazdırılabilir ve sorgulanabilir. Üretim yönetiminde sayısallaştırma, rutinleştirme ve standardizasyon mümkün hale gelmiştir.
Bu sistem, yetenekli operatörlere olan bağımlılığı büyük ölçüde azaltır, çalışma hatalarını önler, işçilik süresini ve enerji tüketimini azaltır ve ürün kalitesini ve üretim verimliliğini artırır.

Resim fotoğrafı:

İletişim bilgileri
Leo

Naber : +8613968963478