Kurutma ve Parlatmayı Şekillendiren İlaçlı Softgel Kaplama Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AM
Sertifika: CE, cGMP, ISO9001:2010
Model numarası: Kapsül Şekillendirme Kurutucu
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Upon request
Ambalaj bilgileri: kat ahşap durumda
Teslim süresi: Peşinat ve teknik açıklama sonrası 60 ~ 90 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Üretim planına göre
Şimdi başvurun

Kapsül Şekillendirme Kurutucu Softgel Kapsülleme İlaç Makinesi

Kapsül Şekillendirme Kurutucu

Açıklama:

Kapsül Şekillendirme Kurutucu, yumuşak kapsüllerin şekillendirilmesi ve kurutulması için destekleyici ekipmanlardır. Modüler tasarımdır, birçok ünite kapsülleme makinesinden sonra üretim boyutuna göre kombine edilebilir.

Özellikler:

En yeni yumuşak kapsül kurutma teknolojisi ve yapısı ile birlikte. Her rotasyon kafes seti 4 ila 12 kombine kafeslerden oluşur. Her kafenin dönme yönü, kontrol sistemi aracılığıyla ayrı ayrı ileri veya geri olabilir. Kafeslerin herhangi biri diğer döner kafeslerin normal çalışmasını etkilemeden serbestçe boşaltılabilir. Bütün kurutucunun sökülmesi, kurulması ve üretime alınması kolaydır.
Çalışan transmisyon parçası yağsız bir yağlama yapısını benimser. Kafes gövdesi iç ve dış cilalı SUS304 paslanmaz çelik plakalardan üretilmiştir. Tamamen temizliği kolaydır ve kurutma işleminde kapsüllerin zarar görmesini veya kirlenmesini tamamen önleyebilir.
Rotasyon kafeslerinin her biri, ayrı bir hava beslemeli çift girişli bir fan kullanır, güçlü hava beslemesi hızlı kuruma sağlar ve böylece kapsül kurutma performansını artırır.
Değişken hız rotasyonu için herhangi bir rotasyon kafesini seçebilen, sikloid redüktör, kademesiz hız değişimi ve PLC ile dönme hızı değişimi, böylece kurutma süresini kısaltır ve kurutma verimliliğini belirgin şekilde artırır.
Her bir set bir distribütör kontrol kabini ile birlikte gelir. Rotasyon kafesleri içindeki motorlar, fanlar ve kontrol panosu tel kaynakları, bağlantı için havacılık soketlerini kullanır. Bütün set, eksiksiz parçalar ile birlikte gelir ve kurulum ve hata ayıklama için kolaydır.

Özellikler:

isim Kapsül Şekillendirme Kurutucu
Segment kombinasyonu 4 ~ 12 adet
Motor gücü [kW] Birim başına 0.4 kW
Birim büyüklüğü [mm] Φ630x900
Dönme hızı [rpm] 20
Fan hızı [m 3 / h] Birim başına 4000
Makine boyutları [mm]

Birim başına 900x780x1300

Giriş / çıkış bağlantısı 420 mm

Referans için fotoğraf:

İletişim bilgileri
Leo

Naber : +8613968963478