Veterinerlik / Dezenfektan Sıvı Dolum Hattı, Diş Sıvısı İçin Sıvı Üretim Hattı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AM
Sertifika: CE, cGMP, ISO9001:2010
Model numarası: /
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Upon request
Ambalaj bilgileri: kat ahşap durumda
Teslim süresi: Peşinat ve teknik açıklama sonrasında 60 ~ 90 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Üretim planına göre
Şimdi başvurun

Veterinerlik / Dezenfektan Dolum Hattı, Sıvı Üretim Hattı, Dental Sıvı

Uygulama :

Şişe döner tabla - Hava / su yıkama makinası - Dolum makinası - Kapak kapatma makinası - Etiketleme makinası

Özellik:

döner tabla

 1. Dolum makinesine ve konveyöre bağlı konveyör bant, otomatik besleme, verimliliği artıran yuvarlak şişelerin otomatik taşınması için uygundur; Montaj bandının ara bağlantısına, taşıma bandının uzunluğunu kısaltmak için bir tampon platform olarak uygulanabilir.
 2. Uygulanabilir şişe yelpazesi serbestçe ayarlanabilir. Şişe taşıma hızı 30 ~ 100 şişe / dakikadır ve üretim düzenlemesini kolaylaştırmak için hız kademesiz olarak ayarlanabilir.
 3. Emek yoğunluğunu azaltın ve verimliliği artırın.
 4. Yapı nispeten basit, sağlam ve güvenilirdir.

Hava / su yıkama makinası

 1. Makine, güçlü mekanik çeneleri benimser ve parçalar 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kararlı ve güvenilir. Parçalar PTFE ve sentetik kauçuk ile kaplanmıştır ve şişe daha kolaydır.
 2. Ekipman, hızda ayarlanabilir ve şişenin yüksekliği manuel olarak ayarlanabilir. Giriş ve çıkış şişeleri, aşırı yük koruma cihazlarıyla donatılmıştır ve uygun çalışma için şişe durdurulur.
 3. Çenelerde kontrol suyu püskürtme cihazı bulunur.
 4. Güvenilir su dağıtım valfi, yıkama ve su kontrolünün zaman oranını keyfi bir şekilde ayarlayarak temiz olmasını sağlar.
 5. Ekipman, şişenin kadrana sorunsuzca girmesini sağlamak için ayarlanabilir bir şişe vidasıyla donatılmıştır.
 6. Ünite, şişeyi yıkamak için yeterli basıncı sağlayan bir su pompası ile donatılmıştır.
Dolum makinası
 1. Farklı özelliklere sahip kapların doldurulması için uygun olan doldurma özellikleri birkaç dakika içinde değiştirilebilir, doldurma döngüsü kısadır ve üretim kapasitesi yüksektir.
 2. Doldurma özelliklerinin değiştirilmesi, yedek parça eklenmesini gerektirmez ve sadece ayarlanması gerekir. Kullanıcı, dolum kafalarının sayısını belirlemek için kendi üretim kapasitesine göre dolum miktarını seçebilir.
 3. Dokunmatik renkli ekran, üretim durumunu, çalışma programını, doldurma yöntemini vb. Gösterebilir. Ekran sezgisel, kullanımı kolay ve bakımı kolaydır.
 4. Her bir doldurma kafasına, enjeksiyonun doğru şekilde konumlandırılmasını sağlamak için bir şişe ağız ayarı sunulur. Tasarım, biberonla besleme ve biberonun boşaltılması için doğrusal bir gruplama yöntemini benimser ve dolum işlevi genişletilir ve çeşitli şekillerde kaplar cihazda etkili bir şekilde kullanılabilir. Dolgu,
 5. Gaz doldurma vanası, doldurma işlemi sırasında damlama veya sarkma olmamasını sağlar.
 6. Dolum, farklı dozaj dolumu elde etmek için dolum süresini kontrol etmek için sabit akış yolu parametreleri kullanır. Pnömatik valf dolumu için tam süre 0.01 saniye olarak ayarlanabilir ve bu da ölçüm doğruluğunun hata aralığının ±% 1'i dahilinde kontrol edilmesini sağlar. Her doldurma kafasının ölçümü, tutarlı bir doldurma ölçümü elde etmek için ayrı ayrı ayarlanabilir.
 7. Makine, biberon besleme teknolojisi programını, biberonu, sayımı ve dolum yapmamasını ayarladı. Yalnızca sayaç tarafından kaydedilen şişe sayısı, ayarlanan doldurma şişeleri sayısına uyduğunda, doldurma başlar.
 8. Doldurma miktarı istenen doldurma hacmine göre ayarlanabilir ve daha sonra ideal doldurma ölçüm doğruluğunu elde etmek için ince ayar yapılabilir.

Kapaklama makinesi

1, paslanmaz çelik malzeme + hafif alüminyum profil üretimi

2, makine uyumludur, çeşitli ortak kapaklara uygulanabilir. ve işlem basittir.

3, Mükemmel esneklik, şişe yüksekliğine ve şişe kapağının boyutuna göre ayarlanabilir, elastik müşteri ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.

4. Kapak tekerleği aşınmaya dayanıklı silikondan yapılmıştır.

5, Dolum üretim hattında kullanılabilir.

İletişim bilgileri
Leo

Naber : +8613968963478