Bizimle iletişim kur
Leo Zhang

Telefon numarası : +8613968963478

Naber : +8613968963478

ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.

İTTİCAK MAKİNELERİ

beraber büyüyoruz

  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar AM No. Çalışanları 10~30
Yıllık satış Yıl kurulan
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş
ALLIANCE MAKİNA , Çin'in kaliteli farmasötik makine tedarikçisi konumundadır.

AM, dünya çapında ilaç endüstrisi için entegre toplam çözümler ve özel çözümler sunuyor. AM çözümleri arasında API çözümleri, muhafaza çözümleri, katı, yarı katı ve steril işleme çözümleri ve paketleme çözümleri bulunur.

AM'nin OEM fabrikası Fırsatı, özelleştirilmiş mühendislik çözümlerine ve endüstri öngörüsüne adanmış son derece esnek üretim üssüdür.

İlaç proje deneyimimizin ve iş operasyonları anlayışımızın ortaklara fayda sağlayacağına inanıyoruz.

Misyon

AM her zaman çözümler sunar, misyonumuz kaliteli , daha uygun maliyetli ilaç çözümleri sunmaktır .

Birlikte büyürüz

Birlikte müşterilerimizle birlikte büyüyoruz. Müşteri gereksinimlerini dinleyin, müşteri fikirlerini anlayın, müşteri sürecini optimize edin, her zaman daha iyi çözümlere sahibiz.

Birlikte ortaklarımızla birlikte büyüyoruz. Sektörde simbiyobeyiz, büyümemiz bilgi paylaşımından ve karşılıklı desteğe dayanıyor.

Temel yetkinlik

AM, yetkinliğini müşteri odaklı disklerden oluşturur. Zorlu sonuç için müşteriler olarak düşünüyoruz. Yüksek maliyet etkinliğini korurken, Kullanıcı Gereksinim Spesifikasyonlarına (URS) bağlı kalarak cGMP ve FDA kural ve düzenlemelerini karşılayarak. Doğru çözümler sunuyoruz.

Geçmiş
İttifak Makineleri , Çin yapımı Uluslararası satış uygulamaları siparişi vermek için iyi bir makine olarak eşdeğer kalitede hizmet vermek için bir fikirden geliştirildi.

AM , Çin'in son on yıllardaki cGMP hızlı gelişimine ve ilaç üretim endüstrisine olan etkisine tanık oldu. 2005 güncellemesinden bu yana, Çin modern akıllı ilaç üreticileri, akıllı gelecek tesisleri, şeffaf fabrikalar ortaya çıkardı. Bu arada, ilaç makineleri üreticileri değerli uzmanlık biriktirdi ve üretim sürecini düzenledi. Şimdi Çin kaliteli makine sağlama yeteneğine sahiptir.

AM , kaliteli makine ve tutarlı hizmetler sunmak için kuruldu. Müşteri memnuniyetini anlıyor, proje ilerlemesini müşterilerle takip ediyor ve verdiğimiz sözlerle tutarlı çözümler sunuyoruz.

Hizmet
İttifak Makineleri (AM) , dünya lideri ilaç üreticileri için özel çözümler ve kapsamlı proje hizmetleri tedarik etmeyi taahhüt eder. İyi koordine edilmiş kaynak yönetimi ve mühendislik bilgisi ile AM , cGMP uyumlu, yenilikçi, kaliteli ve maliyet açısından rekabetçi çözümler sunmaktadır.

AM akıllı bir ittifak üreticileri ve bir başka OEM fabrikası Opportunity (OPP) 'dir . AM üyeleri, ilaç endüstrisinin cGMP reform tarihinde tecrübeli ve aktiftir; daha iyi müşteri deneyimi, sistem entegrasyonu ve yenilikçi teknolojilere adamış bulunuyoruz.

AM işleme ve paketleme çözümleri

- API çözümleri

- Katı çözümler

- Yarı katı çözümler

- Steril çözeltiler

- Paketleme çözümleri

- OEM çözümleri

AM hizmetleri

Danışmanlar

İhtiyaçları anlamak için uzman ekibi

Teknik inceleme

Doğru özüm için teknik detay ve kalite kontrolü

Proje Yönetimi

Verimli ve profesyonel proje yönetimi

Onaylama ve eğitim

Tam doğrulama belgeleri ve nitelikli devreye alma mühendisleri eğitimi

Bakım hizmetleri

Yatırımınız için hayat boyu destek

AM ortakları, düşük satın alma masrafları ve profesyonel servislerden yararlanmaktadır.

Ekibimiz
Her zaman bir çözüm öneriyorum.

Yenilik duygusu, ortak bir amaç ve çeşitli profesyonel bir geçmişe sahip olumlu gençlerin ayrılmaz bir grubuz. Tutumu, sabır ve iyi niyetle, standart ve verimli çalışma etiğine sahip tutkulu muamelelerle kaliteli, verimli ve hızlı hizmet sunmaktayız. müşterilerimize.

FAQ
1. Neden bizi seçtiniz?
- Çin'den daha kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz. AM, müşteri hem kalite hem de bütçe hedefine ulaşarak büyür.

- Tek elden toplam çözümler satın alma zaman ve para tasarrufu sağlar.

- URS'yi tam olarak anlamak ve teknik performansımızı ayrıntılarıyla açıklamak. AM deneyimli teknik ekibi kapsamlı haberleşme, proje takibi ve standarda kadar uygulama yürütmektedir.

- Tekliflerimize sadık ve müşteriye içten davranın.

- Müşterinin GMP, cGMP, FDA 21 CFR Bölüm 11 uyumluluğunun farkına varmasına yardımcı olmak için iyi açıklanmış ve ayrıntılı yeterlilik belgeleri.

- Anında yanıt, tamamen biçimlendirilmemiş sorun giderme ve çizimler ve videolar ile rehberlik hizmetleri.

2. Müşteriye ne tür makineler sağlayabilirsiniz?
AM, tek bir ünite veya komple üretim hattı olarak farmasötik işleme makineleri ve paketleme makineleri sunar.
(1) OSD oral katı dozaj
Boyut küçültme, granül hazırlama, malzeme taşıma, tablet presi ve kapsül dolum makineleri, kaplama makineleri.

(2) Yarı katı
Vakum emülsifiye, merhem / krem ​​hazırlama sistemi, softgel kapsülleme üretim hattı.

(3) Sıvı
Su arıtma sistemi, sıvı hazırlama sistemi, dolum makineleri.
(4) Paketleme
Blister ve kartonlama makineleri, şişe paketleme hattı, tüp dolum ve diğer paketleme makineleri.

3. Makineleriniz neden diğer tedarikçilere benziyor?
Makinelerin daima çalışır durumdaki gerçek fotoğraflarını ve videolarını isteyin. Ana makine resimleri her zaman göz alıcı olacak şekilde süslenmiştir, makinenin gerçek kalitesini göstermez. AM ile teslim edilen makineler tam olarak fotoğraflarımızda ve videolarımızda gösterdiğimiz gibi.

4. Bu makinenin yararlı olabileceğini düşünüyorum. Ama emin değilim.
Müşteri, ürünlerinin en iyi bilgisine sahiptir. Bizim açımızdan, tecrübemizden birçok ürün ve süreç referansı verebiliriz. Ayrıca, makine denemelerini ücretsiz olarak sunuyoruz. Ürününüzü ofisimize gönderemezseniz, ürünü Çin pazarında tedarik etmeye çalışabiliriz.

5. Kurulum ve devreye almada sorun yaşarsam ne olur?
AM her zaman yardım etmeye hazır. Makinenin tasarımcısı ve satıcısı biziz. Makinelerle ilgili daha fazla soru ve gereksinimle karşı karşıyayız. Ve sürekli olarak, şantiyemizdeki mühendis olmadan bile kurulum ve işletmeye alma konusunda size yardımcı olacak güncel rehberlik videoları hazırlıyoruz.