Entegre 0.18kW WIP Yıkama Film Kaplama Ekipmanı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AM
Sertifika: CE, cGMP, ISO9001:2010
Model numarası: BG-25
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Upon request
Ambalaj bilgileri: katlı tahta sandık
Teslim süresi: Peşinat ve teknik açıklama üzerine 60 ~ 90 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Üretim planına göre
model: BG-25 ad: Film Kaplama Makinesi
Güç kaynağı: Site durumuna göre İşleme: Toplu olarak
Sprey ağızlığı: Schlick - isteğe bağlı <i>Air Temp.</i> <b>Hava Sıcaklığı</b> <i>Range</i> <b>Aralık</b>: Normal sıcaklık - 80 ℃
Sıcak Hava Filtreleme: 0,5 μm (Sınıf D) Peristaltik Güç: 0.18kw
Vurgulamak:

WIP Yıkama Film Kaplama Ekipmanı

,

0.18kW Film Kaplama Ekipmanı

,

Entegre Film Kaplama Ekipmanı

 

 

WIP Yıkama Sistemli Lab Kaplayıcılı Kaplama Ekipmanları

Açıklama:
 
BG Serisi Kaplama Makinesi, esas olarak organik film kaplama, suda çözünür film kaplama, yavaş salım ve kontrol salım kaplaması için farmasötik katı dozaj üretiminde kullanılır.Gıda endüstrisinde şeker, ksilitol, çikolata kaplamalarında da uygundur.BG-40 Kaplama Makinesi, kullanıcının gereksinimlerini karşılamaya adanmış yüksek verimli, cGMP uyumlu bir çözümdür.


 

Çalışma prensibi:

Tablet, kaplama makinesinin temiz ve kapalı döner tavasında sürekli olarak çevrilir ve kaplama ortamı, işlem akışına ve makul işlem parametrelerine göre otomatik olarak püskürtülürken, sıcak hava egzoz ve negatif basınç etkisi altında sağlanır, alttan tablet aracılığıyla.Deşarj, kaplama ortamı, güçlü, yoğun, pürüzsüz bir yüzey filmi oluşturmak için tabletin yüzeyinde hızla kurutulur.


Özellikleri:
 

1. Bu makine, daha az yer kaplaması ve kullanımı kolay olması için üç yollu temizlik, entegre temiz sistemi ana makinede birleştirir.(seçenek)

2. Yan kapı ve ön kapı hava sızdırmazdır ve sızdırmazlık performansı güvenilirdir.

3. Negatif basınç kontrol fonksiyonu ile.

4. Sıcak hava hız kontrol sistemi ile.

5. Sıcaklık değerlerinin görüntülenmesi ve kontrolü.

6. Püskürtme tabancası atomizasyon kapsamının ayarlanması ve kontrol işlevi.

7. Püskürtme tabancasının ve atomizasyonun program kontrol fonksiyonu.

8. Meme tıkanma önleme işlevini temizleyin.

9. Giriş havası nem göstergesi ile.


 

Süreç akışı:

 

İşlem özelliği:

1) Kaplama tavasında negatif basınç göstergesi ve karşılıklı ilişkiler

Kaplama makinesinin üst kutusuna bir negatif basınç algılama noktası eklenir ve negatif basınç değeri dokunmatik ekranda serbestçe ayarlanabilir (sadece negatif basınç değeri gereklidir, kaplama makinesi içindeki hava girişi ve egzoz havası olabilir Değişkenler, negatif basıncı değiştirmenin etkisini elde etmek için) görsel ekran ve çalışma, dijital, otomatik egzoz kontrolü, pottaki negatif basıncı kontrol etme amacına ulaşmak için, yapay kontrolden kaçınmak için negatif basınç belirsizliği.

2) Isıtma havası hızının görüntülenmesi ve kontrolü

Rüzgar hızı algılama noktaları, sıcak hava tedarik boru hattına eklenir ve hava besleme hacmini kontrol etme gereksinimlerini karşılamak için sıcak havayı dijital ve otomatik olarak kontrol etmek için dokunmatik ekranda görsel olarak görüntülenebilir ve çalıştırılabilir.

3) Sıcaklık değerlerinin görüntülenmesi ve kontrolü

Kaplama tamburunun girişinde ve çıkışında bir sıcaklık sensörü düzenlenmiştir ve sıcaklık sinyali PLC'ye girilerek, ayarlanan değer (900C) ile karşılaştırıldıktan sonra ısı eşanjörünü otomatik olarak kontrol eder, böylece kaplama sıcaklığı değerinin kontrolü sağlanır .

4) Püskürtme boyutunun ayarlanması ve kontrolü

Frekans dönüşüm hızı regülasyonunun kullanılması, şeker kaplamanın otomasyon derecesini geliştirir, aşınmaya dayanıklı silikon tüp kullanımını ortadan kaldırır, aşınan parçaların yatırımından tasarruf sağlar ve maliyeti düşürür.Makine hem film kaplı hem de şeker kaplı giysiler için uygundur.

5) Bulamaç atomizasyon kapsamının ayarlanması ve kontrolü

İthal Japon Iwata püskürtme tabancasını, mükemmel atomizasyon etkisini kullanın, püskürtme kapsama alanını gerçekleştirebilen kaplama kabındaki şarj miktarına göre nozül üzerindeki açıyı, akış hızını ve fan yüzey ayar düğmesini ayarlayın.Kullanımı kolaydır, pansumandan tasarruf edin ve maliyeti azaltın.

6) Temizleme sistemi

Temizleme sistemi bir çerçeve, bir deterjan kabı, çok kademeli bir boru hattı pompası, bir manyetik pompa, bir pnömatik sıhhi küresel vana ve bir borudan oluşur.

 

 

 

İletişim bilgileri
Leo

Telefon numarası : +8613968963478

Naber : +8613968963478